Duże świece Bridgewater Candle

( ilość produktów: 3 )

Marka Bridgewater Candle posiada sporą ofertę wyjątkowych i niepowtarzalnych zapachów, która w każdym sezonie powiększana jest o kilka nowych kompozycji. Zgodnie z porą roku zawsze znajdziemy coś dla siebie od świeżych i delikatnych zapachów kwiatowych, poprzez cięższe nuty męskie i drzewne aż po typowo jesienne i świąteczne. Do produkcji świec, firma wykorzystuje naturalny wosk sojowy, dzięki czemu blask płomienia jest zawsze jasny i czysty. Knot, który spalając się roztapia wosk i uwalnia zapach, jest bawełniany bez dodatku szkodliwego ołowiu.
Świece tej amerykańskiej firmy palą się około 150 godzin pod warunkiem, że dbamy o całkowite upłynnienie wosku na powierzchni świecy przed zgaszeniem oraz przycinamy knot przed każdorazowym zapaleniem.
Firma Bridgewater Candle od lat współpracuje z organizacją dobroczynną Rice Bowls (Miski Ryżu), która dokarmia dzieci w biedniejszych rejonach świata. Ta kooperacja od 2010 zapewniła ponad 14 mln posiłków dla głodujących dzieci na całym świecie, więc kiedy kupujemy świece tej marki to nie tylko dokonujemy zakupu, my również zmieniamy czyjeś życie.

      pixel