Świece Woodwick

( ilość produktów: 3 )

Ze świecami Woodwick stworzysz przytulną i klimatyczną atmosferę we wnętrzu. Subtelne skwierczenie świecy, słyszalne dzięki zastosowaniu specjalnego, drewnianego knota, pozwoli poczuć przyjemne odprężenie. Dużą zaletą drewnianego knota jest również szybkie uwalnianie zapachu, który już w kilka chwil od zapalenia świeczki rozpłynie się po pomieszczeniu. Szeroki wybór zapachów, a także stylowa estetyka pojemników, nowoczesność brył i kształtów pozwalają wybrać produkty, które zachwycą nie tylko po zmroku, ale będą atrakcyjną dekoracją pomieszczenia w dzień.

Zapachy, które odprężają

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę zapachów – od słodkich, przez intensywne i korzennych, po orzeźwiające. Jaśmin, wanilia, a może lawenda i cedr? Polecamy eksperymentowanie z zapachami i, oprócz tych ulubionych i znanych, wybierać również najbardziej nieoczywiste połączenia, takie jak skórka z cytryny i różowy pieprz. Oferujemy świece w trzech rozmiarach – duże (609,5 g), średnie (275 g) i małe (85 g).

Płomień, który zachwyca, czyli świece Heartwick

Estetyczne, szklane łódki, w których znajdują się świece Heartwick to nie wszystko, co może nas zaskoczyć? Produkt ten posiada knot ułożony wzdłuż słoja. Dzięki temu po zapaleniu świeczki pojawia się zachwycająca swoim efektem ściana ognia. Wieczór przy świecach staje się bardziej magiczny i hipnotyzujący, a otulony ulubionym zapachem, pozwoli na maksymalne odprężenie ciała i umysłu.

      pixel