FILIŻANKI/KUBKI/SZKLANKI

( ilość produktów: 28 )

Wyjątkowe wzornictwo i komfort użytkowania, tak można byłoby zdefiniować kubki, filiżanki i szklanki marki Greengate. W kwestii wzornictwa, firma jest wierna swoim tradycjom i w każdym sezonie oferuje nam kubki z roślinnymi motywami, najczęściej kwiatowymi, które kojarzą nam się z sielskim stylem country czy przytulną babciną kuchnią pełną smakołyków.
Kubki pochodzące z klasycznej linii tej duńskiej firmy charakteryzują się wyjątkową techniką szkliwienia porcelany, która sprawia, że powierzchnia kubka, talerza czy miseczki jest wyjątkowo gładka co przekłada się na wyjątkowo miłe doznania podczas dotykania tych naczyń w trakcie ich używania. Wysoka jakość wykonania produktów oferowanych przez Greengate, sprawia, że wieloletnie używanie kubków nie odbija się na ich wyglądzie, możemy je myć w zmywarkach a one wciąż pozostają piękne.
Oprócz kubków pochodzących z klasycznych linii, firma wprowadziła bardzo rozbudowaną serię naczyń z kolekcji Everyday, która cechuje się niższą ceną oraz innym wykonaniem. Produkty z tej serii są bardziej proste w formie i pozbawione wzorów, tak charakterystycznych dla serii classic. Mocną stroną kolekcji Everyday jest natomiast bogactwo kolorów od bieli po czerń co pozwala dobrać naczynia tak, aby pasowały do kolorystyki zastosowanej w naszym domu. Bardzo ciekawym zabiegiem jest mieszanie naczyń z różnych kolekcji Greengate i tworzenie własnej, indywidualnej serii naczyń, które różniąc się między sobą wzorami i kolorami, pasują do siebie idealnie.

    pixel