TALERZE I TALERZYKI

( ilość produktów: 4 )

TALERZE I TALERZYKI
Przedmiot bez którego teoretycznie jesteśmy w stanie się obyć, jednakże praktycznie każdy posiłek jest serwowany na różnych talerzach w zależności od potrzeb. Mamy w naszej ofercie tradycyjne, duże talerze obiadowe, mniejsze śniadaniowe i deserowe oraz zupełnie małe talerzyki boczne.
Dobór odpowiedniego talerza uzależniony jest od serwowanego posiłku oraz okoliczności a także preferowanego stylu we wnętrzu. Bardziej stonowane wzory lub wręcz gładkie nakrycia często stosujemy na co dzień lub gdy podpowiada nam to stylistyka naszej kuchni lub jadalni, bardziej zdobne talerze stosujemy na specjalne okazje. Uroczyste chwile lub święta są dobrą okazją aby zaserwować gościom posiłek na pięknej zdobnej porcelanie, która dodatkowo uatrakcyjni podniosłą chwile.
Bardzo ciekawą ofertą są talerzyki boczne lub pomocnicze bardzo często stosowane jako miejsce na odłożenie pieczywa, jako podstawek pod inne naczynie, np. miseczkę.
Większość talerzy oferowanych w naszym sklepie jest wykonana ręcznie przez co każdy talerz jest w unikatowy. Pewne niedoskonałości, które mogą pojawić się talerzach oferowanych przez nasze marki takie jak Riviera Maison, Greengate czy Krasilnkoff, świadczą o ich wyjątkowości.

      pixel