Woski Brigewater Candle

( ilość produktów: 18 )

Woski zapachowe są bardzo lubianym przez klientów produktem, gdyż niewielkim kosztem można uzyskać spektakularny efekt zapachowy. Wynika to z tego, że w tej niewielkiej formie zawarte jest maksimum zapachu, dlatego po podgrzaniu wosku bardzo szybko uzyskujemy silny aromat, który jest w stanie napachnić nawet spore pomieszczenie. Najczęściej działanie wosku przewidziane jest przez większość producentów na około 10 godzin, podobnie jest w przypadku wosków marki Bridgewater Candle.
W celu uwolnienia aromatu zamkniętego w wosku, musimy go podgrzać, najlepiej zrobić to w podgrzewaczach dedykowanych woskom, które są zaprojektowane tak, aby jak najlepiej i najbezpieczniej korzystać z wosków. Podgrzewacz tradycyjny na świeczkę typu tealight lub elektryczny powinien mieć na tyle dużą miseczkę aby swobodnie pomieścić minimum dwie kostki wosku oraz odpowiednią wysokość, które będzie gwarantowała podgrzewanie wosku. Zbyt mała odległość miseczki od płomienia świecy powoduje nadmierne rozgrzewanie się wosku co skutkuje zbyt szybką utratą zapachu i przegrzaniem, które może prowadzić do zbyt intensywnego aromatu, który zamiast cieszyć swoim pięknem będzie nas męczył.
Woski marki Bridgewater Candle pakowane są po 6 kostek w jednym opakowaniu, my jednak dla komfortu naszych klientów sprzedajemy je na sztuki, dzięki czemu można stworzyć sobie większą gamę zapachów i wybrać ulubiony.

    pixel