PODKŁADKI NA STÓŁ

( ilość produktów: 4 )

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę trwałych i estetycznych podkładek na stół wykonanych z różnych materiałów. Wśród propozycji znajdują się korkowe podkładki na stół, podkładki bawełniane i rattanowe. Produkty skutecznie chronią obrus przed zabrudzeniami, a także stoły i blaty przed zmianami wyglądzie, które mogą pojawić się w wyniku wysokiej temperatury naczynia.

Praktycznie i estetycznie

Asortyment naszego sklepu obejmuje podkładki korkowe w mniejszym rozmiarze, idealne pod kubek, a także większe podkładki korkowe na stół. Niewątpliwą zaletą tego materiału jest doskonale prezentująca się, lakierowana powierzchnia. Ten etap obróbki sprawia, że podkładka staje się gładka w dotyku i zyskuje odporność na ciepło wynoszącą maksymalnie 120°C. Ponadto podkładki korkowe dostępne są w wielu wzorach i kolorach, w tym o wyglądzie imitującym drewno lub marmur.

W ofercie także podkładki z wysokiej jakości bawełny – estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Maty bawełniane skutecznie chronią stół i blat przed wysoką temperaturą naczyń.

Proponujemy również jeden z największych hitów w aranżacji wnętrz – podkładki rattanowe. Rattan od kilku sezonów wybija się na pierwsze pozycje w kategorii najmodniejszych materiałów na meble i dodatki. Podkładki rattanowe będą więc nie tylko praktycznym narzędziem chroniącym powierzchnie przed zniszczeniem, ale również niezwykle stylowym elementem wystroju wnętrza.

    pixel