Kadzidełka bambusowe Esteban Paris Parfums

( ilość produktów: 2 )

Naturalne kadzidełka

To coś więcej niż rytuał czy nawet sztuka życia, kadzidełko to prawdziwe przeżycie dla zmysłów i duszy... W swoim powiązaniu z japońską kulturą, Estéban poszerza wyrafinowanie i tradycję, oferując indyjskie i japońskie kadzidełka pachnące wyjątkowymi zapachami oferowanymi przez markę.

Palące się kadzidło ma moc tworzenia atmosfery sprzyjającej dobremu samopoczuciu i relaksowi; a po spaleniu pozostawia pachnący ślad przez kilka godzin. 

Kadzidełka są produktem, które wytwarzają bardzo intensywny zapach we wnętrzu i potrafią być bardzo męczące, szczególnie w małym pomieszczeniu. Kadzidełka marki Esteban są również intensywne lecz nie męczą lecz pachną pięknym zapachem identycznym z nutami linii z której pochodzą.
Dużą rolę w pozytywnym odbiorze kadzidełek ma jakość materiałów z jakich są wykonane. Bambusowe patyczki, drzewny pył i roślinne spoiwo a także brak pestycydów, chemicznych klejów oraz barwnika wpływa na klasę i odbiór produktu.
Kadzidełka wytwarzane są ręcznie w Japonii i Indiach przez manufaktury z tradycją sięgającą nawet 400 lat i pakowane po 20 sztuk w opakowanie, które można poddać recyklingowi.

      pixel