Wosk zapachowy Yankee Candle

( ilość produktów: 36 )

Woski marki Yankee Candle są bardzo wygodnym i efektywnym produktem w sytuacji kiedy potrzebujemy szybko i intensywnie napełnić aromatem jakieś pomieszczenie. Wystarczy odpakować wosk, umieścić go w podgrzewaczu, potocznie zwanym kominkiem i dostarczyć źródło ciepła, które roztopi woski i spowoduje uwalnianie zapachu. W przypadku tradycyjnych podgrzewaczy potrzebujemy świeczkę typu tealight, którą umieszczamy pod miseczką w miejscu jej dedykowanym, jeżeli natomiast dysponujemy podgrzewaczem elektrycznym, wówczas włączamy go przyciskiem i ciepło zaczyna płynąć.
Wosk jest w stanie napachnić całkiem sporą powietrznię, jednakże jeżeli dysponujemy na prawdę sporym metrażem, czasami dobrym rozwiązaniem jest uruchomienie dwóch a nawet trzech podgrzewaczy na raz. Średni czas delektowania się zapachem wynosi około 8 godzin, tyle podaje producent, życiowo jednak topimy wosk tak długo jak długo czujemy ten sam zapach, kiedy zacznie się on mocno zmieniać lub przestanie pachnieć, oznacza to, że nasz wosk się wypachnił i należy go wymienić na świeży.
Jednym z dobrych sposobów na pozbycie się zużytego wosku jest umieszczenie miseczki z podgrzewacza lub całego podgrzewacza, jeżeli pozwala na to jego rozmiar w zamrażalniku na około 20 min. Po tym czasie wyjmujemy nasze urządzenie i po chwili wosk się obkurcza i sam wypada dając nam tym samym przestrzeń na nowy wosk.

    pixel