PATYCZKI RATTANOWE

( ilość produktów: 2 )

Patyczki rattanowe są bardzo ważnym elementem wchodzącym w skład zestawu dyfuzora, gdzie poza jakością użytego przez producenta olejku to właśnie patyczki gwarantują prawidłową i efektywną emisję zapachu do pomieszczenia. Te dwa elementy sprawiają, że zapach uwalnia się do otoczenia a my cieszymy się aromatem.
Patyczki rattanowe składają się z mikro kanalików, którymi absorbowany jest olejek, który z kolei przesiąkając przez ścianki patyczka nasącza go, powodując tym samym emisję zapachu do otoczenia. Kanaliki te niestety po kilku tygodniach używania dyfuzora mają tendencję do zapychania się co znacząco wpływa na wydajność całego zestawu i na intensywność odczuwanego zapachu. Bardzo istotne jest zatem, aby regularnie wymieniać patyczki na świeże, zawszy w przypadku wymiany zapachu na inny, kiedy korzystamy z uzupełnienia a flakonik pozostawiamy ten sam lub kiedy pojemność dyfuzora jest na tyle duża, że planowane zużycie dyfuzora wynosi kilka miesięcy. Wówczas, kiedy zauważymy spadek intensywności zapachu lub kiedy patyczki będą bardzo mocno przesiąknięte olejkiem i dodatkowo zanieczyszczone pyłkami i kurzem z powietrza, wtedy trzeba wymienić patyczki na nowe.

Marka Millefiori Milano oferuje naszym klientom dwa rodzaje patyczków dopasowane do dyfuzorów o pojemności 100ml oraz 250ml.

      pixel