RĘCZNIKI KUCHENNE

( ilość produktów: 4 )

Czy wyobrażamy sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek kuchni bez asysty ręczników kuchenny, chyba raczej jest to niemożliwe. Ciągle coś wycieramy a to ręce a to naczynia a to blat bo akurat coś się rozlało. Jednym słowem, ten prostokątny kawałek materiału jest mocno eksploatowany w naszej kuchni. Dobrze by było, aby dał radę i długo wytrzymał na swojej niełatwej służbie.

Ręczniki kuchenne marki Krasilnikoff Danish design z powodzeniem sprostają wielu codziennym zadaniom, wykonane są z bawełny opatrzonej certyfikatem OEKO-TEX, który oznacza, że używamy bezpiecznego produktu, gdyż wcześniej został poddany badaniom na obecność szkodliwych substancji. Możemy zatem bez obaw używać tekstylia tej marki bez obaw, że szkodzimy sobie oraz naszym bliskim.
Ręczniki kuchenne tej duńskiej marki posiadają unikalne wzory i motywy, tworzone w siedzibie firmy, które pasują do pozostałych elementów kolekcji, włączając w to inne tekstylia i porcelanę. Możemy zatem tworzyć własną kolekcję bazującym na danym motywie, kolorze lub wzorze.

      pixel