SERWETKI MATERIAŁOWE

( ilość produktów: 4 )

Serwetki materiałowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność i uznanie, stają się synonimem elegancji i wyrafinowania. Kiedy mamy pięknie udekorowany stół, zaścielony obrusem i dania podane na pięknej zastawie, wtedy dochodzimy do wnioski, że użycie papierowych serwetek już nie pasuje i lepiej będzie sięgnąć po wersję materiałową, która przetkana przez równie piękną obrączkę, będzie niczym klejnot lub wykwintna broszka zdobiąca cały strój i dopełni całości.
Warto pamiętać, że w momencie kiedy decydujemy się na użycie serwetek materiałowych to pomijamy zupełnie wersję papierową. Serwetkę przetkaną przez obrączkę lub fantazyjnie związaną umieszczamy na talerzu lub obok niego, kiedy rozpoczyna się posiłek, serwetkę kładziemy na kolanach, nigdy nie wpychamy jej pod szyję a la śliniaczek. Jeżeli potrzebujemy wstać i oddalić się od stołu, wówczas umieszczamy serwetkę na krześle, nigdy na stole, gdyż wyglądałoby to bardzo nie elegancko, szczególnie gdyby serwetka była pobrudzona od wycierania ust.
Serwetki materiałowe marki Riviera Maison, które oferujemy w naszym sklepie często są częścią danej kolekcji, np. letniej czy świątecznej i pasują do materiałowych podkładek, które razem tworzą bardzo elegancki zestaw.

      pixel