DESKI DO KROJENIA/SERWOWANIA

( ilość produktów: 2 )

DESKI DO KROJENIA / SERWOWANIA
Deski kuchenne kojarzą nam się głównie z krojeniem, siekaniem czy tłuczeniem mięsa, wykonujemy na nich wiele prac niezbędnych do przygotowania posiłku. Deski, które oferujemy w naszym sklepie są jednak dedykowane do bardziej wyrafinowanych celów, idealnie sprawdzą się do serwowania przystawek takich jak sery czy wędliny. Możemy ułożyć na nich przekąski, ozdobić gałązkami bazylii lub rozmarynu czy kiściami pomidorków i całość wyeksponować na stole do tego serwując dobre wino i mamy gotową biesiadę.
Deski do serwowania marki Riviera Maison wykonane są z egzotycznego drewna mango, dodatkowo ręcznie zdobione, czasami z różnymi dodatkami, np. aluminium czy skóry. Deski są od spodu podklejone filcowymi podkładkami aby nie rysować powierzchni blatu stołu.
Te piękne deski ze względu na ciekawy design oraz ręczne wykonanie, są na tyle oryginalne i wyjątkowe, że idealnie sprawdzą się jako prezent. Na pewno właściciele nowego lokum ucieszą się z takiego podarunku, jeżeli nasz budżet na to pozwala, możemy dołączyć do naszego prezentu również zestaw nożyków do sera co stworzy wyjątkowy komplet.
Obojętnie czy będziemy szczęśliwcami i taką wyjątkową deskę otrzymamy w prezencie czy też zakupimy ją sami dla siebie na pewno będziemy mieć niepowtarzalny przedmiot, który będzie piękną ozdobą naszej kuchni.

      pixel