CHRISTMAS

( ilość produktów: 35 )

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, ale także i jeden z bardziej intensywnych. Musimy zadbać o wiele spraw zanim dotrzemy do kulminacyjnego punktu 24 grudnia, począwszy od zakupów związanych z przygotowaniem wigilijnej kolacji a skończywszy na prezentach. Gdzieś po drodze jeszcze musimy przemyśleć o wystroju domu, zakupie choinki i ozdób, aby stworzyć tę jedną i niepowtarzalną atmosferę.
Wraz z marką Riviera Maison staramy się zaproponować naszym klientom zarówno pomysły na prezenty jak i dekoracje świąteczne, mając nadzieję, że znajdą w naszej ofercie wszystko czego potrzebują. W zależności od stylu w jakim chcemy stworzyć atmosferę świąteczną, możemy wybrać styl klasycznej Riviery, bazujący na ozdobach wykonanych z rattanu, ceramiki czy szkła utrzymanych w naturalnych i ciepłych kolorach. Jeżeli wolimy styl, który jest aktualnie obowiązujący, zawsze znajdziemy bombki czy zawieszki odpowiadające aktualnym trendom stylistycznym i kolorystycznym.
Tworzenie świątecznej atmosfery nie zamyka się wyłącznie w obrębie choinki lecz wykracza poza nią i tutaj z pomocą przychodzą świąteczne poduszki, lampiony, świeczniki oraz dekoracje z rattanu do zawieszenia w oknie czy postawieniu na parapecie lub kominku.
Wszystkie ozdoby i dekoracje świąteczne cechuje wyjątkowy klimat oraz fakt, że w większości są ręcznie wykonane co sprawia, że są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.

    pixel