ŚWIECE ELEGANCE

( ilość produktów: 9 )

Świece z kolekcji ELEGANCE zyskały swoją nazwę nie bez powodu, gdyż design jaki reprezentują przywołuje właśnie wrażenie elegancji i luksusu. Każda świeca z tej serii składa się z dwóch części, zaczerpniętych ze świec RUSTIC, która stanowi górną część walca oraz METALIC, która tworzy dolną część. Granica pomiędzy obiema warstwami przedzielona jest błyszczącą, srebrną taśmą, która optycznie oddziela dwie części od siebie oraz nadaje całości bardzo elegancki wygląd. Taśma jest wtopiona w świecę tworząc prawie idealnie gładką powierzchnię ścianki.
Świece Elegance występują w trzech wysokościach 16, 12 oraz 9 cm, dzięki czemu możemy dopasować sobie wielkość świecy do własnych potrzeb lub wysokości lampionu czy świecznika. Świece można zestawić również razem na ozdobnej podstawie, tworząc zróżnicowaną pod względem wysokości lub koloru kompozycję. W zależności od stylu wnętrza, można tworzyć kompozycje mono kolorystyczne co automatycznie tworzy mocniejszy akcent wizualny.
Wspomniana wcześniej srebrna taśma umieszczona jest zawsze na tej samej wysokości, niezależnie od wielkości świecy co w przypadku kompozycji składającej się z różnej wysokości świec, tworzy niezwykle elegancki i profesjonalny wizerunek.

    pixel