ŚWIECE SOJOWE

( ilość produktów: 10 )

Świece wytwarzane są z wysokiej jakości wosku, tradycyjnych olejków zapachowych, olejków eterycznych oraz niewielkich ilości składników barwiących, dzięki którym świece otrzymują niezwykłe kolory. Wosk używany do produkcji świec jest całkowicie oczyszczony (rafinowany) o jakości wosku spożywczego używanego do produkcji gum do żucia czy warstwy ochronnej na serach. W procesie produkcyjnym stosowane są różne rodzaje knotów bawełnianych lub mieszanki bawełny z papierem, zawsze jednak bez dodatku ołowiu. Knot jest zawsze dopasowany do świecy w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszy efekt podczas palenia, uzyskując jasny i czysty płomień.
Wszystkie substancje zapachowe, perfumy, olejki eteryczne używane do produkcji świec są w zgodzie z wytycznymi organizacji IFRA (International Fragrance Association). Organizacja ta bada bezpieczeństwo substancji zapachowych i wytycza normy bezpieczeństwa dla emisji konkretnych substancji zapachowych na podstawie własnych badań i testów. Dzięki czemu, świece Partylite mogą być bezpiecznie palone w zamkniętych pomieszczeniach, bez ryzyka użytkownika na działanie jakichkolwiek niebezpiecznych substancji chemicznych.
Perfumy stosowane w świecach tej amerykańskiej firmy tworzone są w 5 światowej sławy domach zapachowych: szwajcarskich Firmenich i Givoudan, niemieckim Symrise, amerykańskim Alpine oraz amerykańsko-brytyjskim Belmay.
Efektem tych wszystkich starań jakie pokłada firma Partylite w tworzeniu świec jest wysokiej jakości i bezpieczny w użytkowaniu produkt.

    pixel