Dyfuzory zapachowe Goa Divine 200 ml

( ilość produktów: 1 )

Parfums de Maison czyli perfumy dla domu bo tak możemy określić wyjątkowe zapachy proponowane przez francuską markę GOA Clem. Firma gwarantuje certyfikatem "Origine France Garantie" francuskie pochodzenie produktów, które oferuje. Bogata oferta zapachów, które są dostosowane do naszych potrzeb, od intensywnych i pikantnych po delikatne kwiatowe tworzona jest w miejscowości Grasse w Prowansji. Wszystko po to, aby dopasować się do atmosfery naszych wnętrz, od sypialni do salonu po kuchnię czy łazienkę, zawsze dopasujemy zapach, który będzie odzwierciedlał nasze potrzeby.
Dyfuzory marki GOA oferowane są w bardzo estetycznych flakonach, które łatwo dopasują się do wnętrza w którym będziemy z nich korzystali.
Kiedy skończy się zapach polecamy nie wyrzucać pustego flakonu lecz umycie go i przygotowanie do ponownego napełnienia za pomocą uzupełnienia w tym samym lub nowym zapachu. Dzięki temu zabiegowi oszczędzamy nasze pieniądze, gdyż uzupełnienia wypadają zawsze korzystniej cenowo w stosunku do zestawu startowego. Pamiętajmy także o zakupie nowych patyczków rattanowych, aby móc w pełni cieszyć się jakością nowego zapachu.

      pixel