RĘCZNIKI KUCHENNE

( ilość produktów: 5 )

Ręcznik kuchenny, bez niego trudno wyobrazić sobie pracę w kuchni, wycieramy ręce, naczynia, czasami coś się rozleje i trzeba szybko wytrzeć a innym razem chwycić gorące naczynie. Pomimo swoich wielu zadań, ten prostokątny kawałek materiału nie musi być tylko podręcznym i nudnym narzędziem bez wyrazu. Marka Lexington dokłada wszelkich starań, aby ręczniki kuchenne były wytrzymałe i bardzo dekoracyjne. Bawełna z której są wykonane pochodzi z ekologicznych upraw, dzięki czemu można ją przypisać do kategorii "Organic" a jakość wykonania pozwala cieszyć się ręcznikami przez lata.
Ciekawe oraz niejednokrotnie zabawne sentencje, które firma umieszcza na swoich produktach a także nietuzinkowe grafiki, sprawiają, że ręcznik kuchenny staje się ozdobą kuchni dodając jej charakteru i stylu. Możemy wybrać spośród wielu wzorów taki ręcznik, który będzie pasował do naszej kuchni pod względem kolorystycznym lub będzie miłym sezonowym akcentem, np. podczas świąt Bożego Narodzenia.
W naszym sklepie oferujemy ręczniki kuchenne dedykowane głównie do wycierania naczyń oraz takie, które dzięki zastosowaniu bawełny frotte, świetnie nadają się do wycierania rąk.

    pixel