ŚWIECE METALIC

( ilość produktów: 6 )

Świece z kolekcji METALIC świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Metaliczny blask jaki od nich bije sprawia, że stają się bardzo eleganckie i wyjątkowe, przykładowo świece w kolorze starego złota pięknie podkreśla wnętrze wypełnione antykami czy starymi obrazami, gdzie prawdopodobnie ich barwa uzupełni złoty kolor ram. Perłowa biel, bo taki kolor uzyskami w metalicznym odcieniu bieli, pięknie podkreśli kolor porcelany czy białego obrusa jeżeli umieścimy świecę na stole. 

Wnętrza nowoczesne, często wypełnione są błyszczącymi i połyskującymi powierzchniami, mebli, dodatków, ścian czy podłóg, umieszczenie w nich świec, które swoim metalicznym blaskiem będą z jednej strony powtarzały błyszczący motyw a z drugiej dodatkowo go podbijało, kiedy płomień świecy będzie odbijał się w różnych powierzchniach.

Bardzo ciekawy wizualnie efekt uzyskamy, kiedy umieścimy obok siebie świece, które będą odpowiadały kolorystyce wnętrza oraz zróżnicujemy je pod kontem wielkości tak aby niższe świece oświetlały wyższe wydobywając w ten sposób ich magiczny metaliczny blask. 

    pixel