Duże świece Woodwick Candle

( ilość produktów: 2 )

Duże świece Woodwick zapewniają nam około 120 godzin wyjątkowego zapachu oraz dźwięku pochodzącego z opatentowanego, drewnianego knota, który podczas spalania wydaje dźwięk przypominający trzaskające w kominku drewno. Kształt klepsydry oraz przezroczyste szkło sprawiają, że świece łatwo wpasowują się w naszych wnętrzach, możemy dobierać je nie tylko pod kątem zapachu, ale także kierując się kolorem wosku.
Drewniane wieczko, którym przykryta jest świeca możemy wykorzystać jako elegancki podstawek na którym ją postawimy, dzięki czemu zabezpieczymy mebel przed odparzeniem w momencie kiedy kończy się wosk i naczynie mocniej się rozgrzewa od spodu.
Kiedy wypalimy całą świece, pozostałe szkło możemy ponownie wykorzystać jako niewielki wazon na kwiaty o wysokości około 18cm lub jako naczynie do przechowywania suchych produktów spożywczych typu kawa, herbata czy cukier. Możliwości ponownego wykorzystania szkła jest wiele i ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i kreatywność.
Duże świece Woodwick możemy kupić w wersji z jednym zapachem oraz w wersji Trilogy, gdzie połączone są trzy zapachy, które poza walorami aromatycznymi dostarczają nam ciekawy efekt wizualny.

      pixel