UZUPEŁNIENIA DO DYFUZORÓW

( ilość produktów: 7 )

Firma Millefiori Milano oferuje swoje dyfuzory w bardzo ładnych i często designerskich flakonikach, które szkoda jest wyrzucać kiedy skończy się zapach. Bardzo wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem są uzupełnienia do dyfuzorów, które wypadają bardzo korzystnie cenowo w stosunku do zestawu początkowego i pozwalają ponownie wykorzystać flakonik z poprzedniego zapachu. Wystarczy porządnie go umyć a ponieważ flakoniki wykonane są ze szkła więc nie ma ryzyka, że poprzedni zapach pozostał w naczyniu i możemy ponownie cieszyć się nowym zapachem w "starym" flakoniku.
Ważnym elementem dyfuzora są patyczki, gdyż to właśnie one przewodzą za pomocą mikro kanalików zapach, który uwalnia się do otoczenia. Istotne jest, aby przy każdym ponownym napełnieniu flakonika nowym zapachem lub kontynuacją tego samego, który był wcześniej użyty, skorzystać ze świeżych patyczków. Po pewnym okresie używania dyfuzora, drobne kanaliki w patyczkach ulegają zapchaniu co może skutkować mniejszą skutecznością dyfuzora lub zaniknięciem zapachu.
Uzupełnienia Millefiori Milano dostępne są w dwóch objętościach 250ml i 500ml, możemy zatem dopasować ilość płynu do flakonika, który posiadamy.

      pixel