WIESZAKI

( ilość produktów: 5 )

 

Czy możemy wyobrazić sobie nasz dom bez wieszaków, wieszaczków czy haczyków? Raczej nie, praktycznie każde pomieszczenie w naszym otoczeniu wymaga akcesoriów do odwieszania odzieży, ręczników, kluczy czy drobnych sprzętów. Już wchodząc do domu najczęściej odwieszamy klucze na jakimś haczyku, kierujemy się potem do łazienki, gdzie na wieszaku wisi ręcznik którym wycieramy nasze umyte przed chwila ręce. Kolejnym pomieszczeniem które obfituje w wszelkiego rodzaju wieszaki jest kuchnia, gdzie wieszamy na nich ręczniki kuchenne, kubki czy akcesoria kuchenne. Jeżeli się mocno rozejrzymy po naszym otoczeniu to odkryjemy, że mamy bardzo dużo różnych wieszaków i haczyków i raczej nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez nich.
Marka Riviera Maison proponuje naszym klientom wieszaki wykonane głownie z aluminium oraz rattanu w różnych kształtach i wzorach. Aluminium jako stosunkowo mocny i plastyczny materiał pozwala tworzyć oryginalne wzory, które często przedstawiają jakąś ciekawą sentencję, pojedynczy napis lub występują w postaci łódki czy ptaka. Podobnie jest z rattanem, który daje wiele możliwości twórczych osobie, która ręcznie wykonuje przedmiot, wcześniej zaprojektowany przez designerów marki Riviera Maison.
Różnorodność wzorów i kształtów wieszaków oferowanych przez nasz sklep, daje możliwości dopasowania ich do wymagań wnętrza w którym mają zawisnąć.

    pixel