ZAPACHY SAMOCHODOWE

( ilość produktów: 6 )

Samochód jest naszym środkiem do przemieszczania się i niejednokrotnie spędzamy w nim wiele godzin podróżując służbowo lub dla przyjemności, udając się na wymarzone wakacje. Czas, który spędzamy w aucie chcemy aby był przyjemny i komfortowy, zapach w którym przebywamy zdecydowanie mocno wpływa na nasze samopoczucie.
Firma Yankee Candle przygotowała kilka propozycji dla zmotoryzowanych, aby mogli zabrać ze sobą swój ulubiony zapach w podróż. Zacznijmy od klasycznej propozycji czyli kultowego słoiczka Car Jar, nasączonej zapachem tekturki, która jest tradycyjną formą zapachu do samochodu do powieszenia na lusterku wstecznym. Inną wiszącą formą jest również słoiczek, Car Jar Ultimate, który wykonany jest z tworzywa sztucznego zawierające nasączony zapachem żel.
Dla wszystkich kierowców, którzy nie lubią, aby coś im wisiało na lusterku i majtało się przy każdym zakręcie, Yankee Candle proponuje Car Vent Stick, czyli potocznie określając, spinkę, którą wtyka się kratkę wentylacyjną. Tutaj ramiona spinki są nasączone zapachem, który uwalnia się podczas pracy nawiewu a na zewnątrz widoczny pozostaje tylko estetyczny, kultowy słoiczek od dużej świecy.
Firma co jakiś czas wprowadza nowe formy dla samochodowych zapachów, jednakże wymienione wyżej pozycje pozostają w ofercie najdłużej i dlatego można określić je mianem klasycznych. Najczęściej trwałość prezentowanych modeli oscyluje w obrębie miesiąca.

    pixel