TALERZE

( ilość produktów: 4 )

Firma Greengate posiada bogatą ofertę skupioną głównie wokół zastawy stołowej, dwa razy do roku prezentuje nowe propozycje, które wzbogacają już istniejące kolekcje. Duńczycy oferują swoim sympatykom dwa rodzaje kolekcji, Basic, która bazuje na motywach roślinnych, jest kolorowa i mocno wzorzysta, druga natomiast to Everyday, gdzie naczynia cechuje prostota i jeden kolor połączony z bielą.
Fantastyczną cechą kolekcji Greengate jest możliwość łączenia ze sobą różnych naczyń uzyskując w ten sposób niepowtarzalne i indywidualne kompozycje. Przykładowo, możemy połączyć talerz obiadowy z kolekcji Everyday wraz z talerzem śniadaniowym z kolekcji Basic, dodać stonowaną miseczkę a obok postawić wzorzysty kubek. Całość do siebie pasuje i wygląda świetnie, dając nam satysfakcję i radość z udanej fuzji.
Możliwość łączenia ze sobą naczyń pochodzących z różnych kolekcji sprawia, że nasza zastawa stołowa może zawsze wyglądać inaczej oraz powiększać swoje rozmiary bez obawy, że kolejne naczynia nie będą do siebie pasowały.
Marka Greengate zawsze ma swojej ofercie talerze obiadowe, śniadaniowe, deserowe oraz mini talerzyki, które mogą pełnić funkcję pomocniczą lub być wykorzystane jako podstawki pod kubki.

      pixel