ŚWIECZNIKI I LAMPIONY

( ilość produktów: 2 )

Świeczniki i lampiony marki Partylite mają przede wszystkim dwa podstawowe zadania, tworzyć bezpieczne miejsce do palenia świec oraz dekorować wnętrza naszych domów.
Obojętnie jaką świecę użyjemy, czy w szkle, kolumnę czy typu tealight, firma Partylite prawdopodobnie zatroszczyła się o świecznik lub lampion w którym będziemy mogli umieścić naszą świecę, aby bezpiecznie móc delektować się jej blaskiem i zapachem. Zarówno świeczniki jak i lampiony są dobrze przemyślane i zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych form świec jaki używamy. Niejednokrotnie lampion jest wymyślony tak, aby można było z niego korzystać na wiele sposobów, przykładem jest dzieło amerykańskiego projektanta Jonathana Adlera - Fale Morza Egejskiego, gdzie możemy palić świece kolumny, świece w szkle a także, korzystając ze specjalnego drzewka, świeczki tealight.
https://www.homegifts.pl/product-pol-318-Fale-Morza-Egejskiego-swiecznik-by-JONATHAN-ADLER.html
Marka Partylite zatrudnia wielu projektantów po to, aby przedmioty w których palimy nasze świece nie tylko były praktyczne, ale także zdobiły nasze otoczenie, dlatego oferujemy naszym klientom świeczniki i lampiony wykonane z różnych materiałów typu: szkło, metal czy porcelana.

      pixel