Jak dodatki wpływają na kolorystykę, nastrój i charakter wnętrza?

2020-08-18
Jak dodatki wpływają na kolorystykę, nastrój i charakter wnętrza?

Rola dekoracyjnych dodatków podczas urządzania wnętrza jest nie do przecenienia. Sprawdź, w jaki sposób mogą odmienić wygląd mieszkania i jakie dodatki są najpopularniejsze. Dlaczego warto wybrać markę Krasilnikoff?

Jaka jest rola dekoracyjnych dodatków?

Dodatki do mieszkania mogą w zdecydowany sposób zmienić charakter wnętrza i wpłynąć na jego nastrój, różniąc się diametralnie kolorystką od umeblowania oraz koloru ścian, lub odwrotnie: całkowicie z nimi współgrając. Poduszki, koce, ciepłe pledy stworzą w pomieszczeniu klimatyczną, domową atmosferę, podobnie jak porcelanowe dekoracje czy świece zapachowe. Podczas urządzania wnętrz warto zwrócić uwagę nawet na najmniejsze detale: styl, kolorystkę oraz rozmiar ramek do wnętrz, obrazków czy innych, ściennych dekoracji. Ze względu na fakt, że większość obecnie budowanych kuchni ma charakter otwarty, warto skompletować elegancką, ciekawą wizualnie zastawę. Funkcjonalnym, a zarazem niezwykle estetycznym dodatkiem, tworzącym w domu przytulaną atmosferę, są ratanowe lub wiklinowe koszyczki. W sypialni mogą służyć jako miejsce przechowywania damskich drobiazgów. Ratanowe kosze o większych gabarytach będą idealnym schowkiem na pościel. W łazience mogą stanowić alternatywę dla plastikowych koszy na brudną bieliznę lub na ręczniki, a powieszone na ścianie zastąpią półki oraz szafki na kosmetyki. W kuchni natomiast możesz użyć wiklinowych koszy jako pojemników na warzywa i owoce lub na sztućce.

Marka Krasilnikoff jako wiodący producent dekoracyjnych dodatków do wnętrz

Jednym z czołowych, renomowanych producentów dekoracyjnych dodatków do wnętrz jest duńska marka Krasilnikoff. Wyróżnia ją doskonała jakość oferowanych produktów, idąca w parze z bardzo atrakcyjnymi ich cenami. Założona zaledwie osiemnaście lat temu, w 2002 roku, szybko podbiła serca klientów, łącząc w sobie solidność wykonania, nieprzeciętną estetykę oraz funkcjonalność. Wyroby Krasilnikoff idealnie odzwierciedlają duńską ideę „hygge”, podkreślającą ideę celebrowania drobnych przyjemności i czerpania radości z codziennych czynności. W naszej ofercie posiadamy skandynawskie wyroby z porcelany, tekstylia, puszki, termosy w jaskrawych, radosnych kolorach, odcieniach pastelowych lub w modnych odcieniach szarości, ze wzorem w kwiaty lub gwiazdki. Z oferowanymi przez nas porcelanowymi dodatkami marki Krasilnikoff gustownie urządzisz kuchnię i salon. Estetyczne cukiernice oraz urocze dzbanki do herbaty przydadzą podczas spotkań z przyjaciółmi, a porcelanowa zastawa w róże podczas oficjalnych spotkań. Udekoruj kuchnię zgrabnymi, poręcznymi estetycznymi kubkami i dobierz do nich miseczki oraz dzbanki na mleko. Przepiękne, stylowe filiżanki i porcelanowe podstawki pod kubki z pewnością zachwyca każdego gościa oraz stworzą w jadalni nastrojowy, sprzyjający rozmowom klimat.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel