Porcelana i dodatki Krasilnikoff do kuchni i salonu

2020-01-27
Porcelana i dodatki Krasilnikoff do kuchni i salonu

Wzory w stylu retro i kolory, przywodzące na myśl Amerykę lat 50 tych? To właśnie porcelana oraz dodatki duńskiej manufaktury Krasilnikoff. Dowiedz się o nich więcej!

Dlaczego wyroby marki Krasilnikoff są wyjątkowe?

Duńska manufaktura Krasilnikoff została założona zaledwie siedemnaście lat temu, w 2002 roku, jednak bardzo szybko podbiła serca klientów. Łączy w sobie bowiem bardzo dobrą jakość wykonania, nieprzeciętną estetykę oraz funkcjonalność. Duńska idea „hygge”, opierająca się na celebrowaniu drobnych przyjemności w życiu i czerpaniu radości z każdej chwili, znajduje odbicie w wyrobach tej marki. Kubki, talerzyki, porcelanowe zastawy i drobne kuchenne akcesoria są przepięknie zdobione, przez co korzystnie z nich staje się prawdziwą przyjemnością. Nie bez znaczenia jest dobór palety barw, będącej jednocześnie wyróżnikiem marki. Porcelanowe kubki, talerzyki czy filiżanki tej firmy najczęściej produkowane są w kolorze białym, szarym, czerwonym oraz w różnych pastelowych barwach.

Jakie produkty oferuje duńska firma?

Z dodatkami i porcelaną Krasilnikoff stylowo urządzisz zarówno swoją kuchnię, jak i salon. Gustowne cukiernice oraz dzbanki do herbaty przydadzą się zwłaszcza w długie, zimowe wieczory. Porcelanową zastawą w róże oczarujesz gości, a obdarowując kogoś kubkiem z adekwatnym do okazji napisem, sprawisz mu ogromną radość. Decydując się na elementy wyposażenia kuchni marki Krasilnikoff skompletuj całą, pasującą do siebie zastawę, w tym miseczki czy dzbanki na mleko. Dobierz do niej filiżanki i porcelanowe podstawki pod kubki. Ceramiczne miski z kolei mogą w salonie służyć jako… doniczki! Będą doskonale komponowały się zwłaszcza z wnętrzami w stylu skandynawskim, w których dominuje biel oraz dodatki z drewna. Pamiętaj, że od akcesoriów wyposażenia zależy wygląd kuchni i salonu. Mogą go zmienić na korzyść i wydobyć z niego to, co najpiękniejsze, jednocześnie same rzucając się w oczy na półkach i blacie.

pixel