KOLEKCJA DANDY

( ilość produktów: 8 )

Kolekcja Dandy marki Vera Young prezentuje się bardzo efektownie, spore wrażenie robi matowe, brązowe szkło i złota błyszcząca pokrywa. Na froncie umieszczona jest elegancka etykieta z logo marki i nazwą zapachu w kolorze złotym. Estetyczny wygląd tych świec sprawia, że pięknie prezentują się we wnętrzach oraz są idealnym pomysłem na prezent.
Walory zewnętrzne nie są jedynymi jakie kryją w sobie świece Vera Yong. Ta polska marka, dołożyła wszelkich starań, aby produkt, który nam oferuje był jak najwyższej jakości. Począwszy od naturalnego wosku sojowego wzbogaconego dodatkiem kosmetycznego wosku mineralnego a skończywszy na bawełnianym lub drewnianym knocie. Te pierwsze z wymienionych są z czystej bawełny pozbawionej szkodliwych metali takich jak ołów, natomiast drewniane spalając się wydają przyjemny dźwięk, mający przypominać trzask palącego się drewna w kominku co tworzy przyjemną i przytulną atmosferę.
Kompozycje zapachowe wykorzystywane w produkcji świec powstają na bazie wieloletniego doświadczenia twórców Vera Young w branży zapachowej.

    pixel