KOLEKCJA TRES ARBOLES

( ilość produktów: 7 )

Kolekcję świec Tres Arboles czyli Trzy Drzewa marki Vera Young wyróżnia proste przezroczyste szkło z delikatną naklejką w stylu romantycznym. Ciekawe logo promujące tę serię czyli wizerunek złączonych koronami trzech drzew nazwa zapachu oraz ozdobne narożniki tworzą wyjątkowy klimat. Dodatkowo świeca pakowana jest w ozdobny kartonik w kolorze matowej czerni z wypukłym, błyszczącym motywem drzewa. Całość jest bardzo estetyczna i efektowna co sprawia, że świece z tej kolekcji idealnie nadają się na niewielki lecz bardzo przyjemny prezent lub jako dodatek do prezentu.
Pomimo niewielkich rozmiarów, świece z kolekcji Tres Arboles posiadają wszystkie najlepsze cechy produktów oferowanych przez tą polską markę Vera Young. Mamy tutaj wysokiej jakości naturalny wosk sojowy, bawełniane knoty wolne od ołowiu i piękne zapachy na bazie naturalnych olejków.
Świece Tres Arboles dostępne są w 170g wersji i palą sie około 45 godzin. Wnętrze każdej świecy przykryte jest papierową przesłoną, która po pierwsze chroni wosk przed zakurzeniem lub zabrudzeniem a po drugie na powierzchni przesłony wydrukowana jest krótka instrukcja palenia świecy, dzięki której użytkownik, który ma mniejsze doświadczenie w paleniu świec w szkle, będzie mógł o nią zadbać i wykorzystać do końca.

      pixel