KOLEKCJA BLISS

( ilość produktów: 7 )

Kolekcję Bliss wyróżniają barwy, te piękne kolorowe, szklane słoiczki z nadrukowanym złotą czcionką logiem i nazwą zapachu robią duże wrażenie i nie można przejść obok nich obojętnie. Świece z tej serii kuszą nie tylko pięknym opakowaniem, ale przede wszystkim wyrafinowanymi i niepowtarzalnymi zapachami. W odróżnieniu do kolekcji Dandy, mamy tutaj więcej zapachów ciężkich, drzewnych i egzotycznych, które wraz z roślinnymi nutami tworzą kompozycje przypominające eleganckie perfumy, raczej tych z kategorii "męskich".
Firma Vera Young dba o jakość swoich produktów, dlatego do produkcji świec używa wyłącznie naturalnych wosków sojowych i mineralnych oraz drewnianych lub bawełnianych, wolnych od metali ciężkich, knotów.
Piękny wygląd słoiczka oraz eleganckie i wyrafinowane zapachy sprawiają, że świece z tej serii idealnie sprawdzają się jako pomysł na prezent, tym razem również i dla Panów.
Wnętrze każdej świecy przykryte jest papierową przesłoną, która po pierwsze chroni wosk przed zakurzeniem lub zabrudzeniem a po drugie na powierzchni przesłony wydrukowana jest krótka instrukcja palenia świecy, dzięki której użytkownik będzie mógł w pełni wykorzystując produkt, ciesząc się jego zaletami.
Świece z kolekcji Bliss oferowane są w 220g słoikach i palą się około 70 godzin.

      pixel